REJESTRATOR IP BCS-P-NVR3204-4K-II 32 KANAŁY BCS POINT
| Standard: | TCP/IP |
| Obsługiwane rozdzielczości: | max. 12 Mpx - 3000 x 4000 px |
| Wyjścia wideo: | 1 szt. HDMI / VGA 1 szt. HDMI 4K |
| Obsługa audio: | 32 Kanały - Audio z kamer |
| Wejścia audio: | 1 szt. CINCH - Wejście na mikrofon zewnętrzny |
| Wyjścia audio: | 1 szt. CINCH |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 / Ultra H.265 / H.264 |
| Obsługiwane dyski twarde: | 4 x 8 TB SATA |
| Tryby nagrywania: | Ręczny, detekcja ruchu, harmonogram |
| Protokoły sieciowe: | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, UPnP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP, P2P |
| Archiwizacja na zewnętrznych nośnikach: | Archiwizacja na napęd USB (pendrive) |
| Wyszukiwanie i odtwarzanie nagrań: | Wyszukiwanie nagrań po czasie i typie zdarzeń. Odtwarzanie: do przodu, do tyłu, przyspieszanie, zwalnianie nagrania Zaawansowane wyszukiwanie (co do sekundy) Synchroniczne odtwarzanie wszystkich kanałów, funkcja Smart Search |
| Przepływność (bitrate): | max. 320 Mb/s |
| Funkcje sieciowe: | Pełna obsługa przez sieć, Zdalne kopiowanie nagrań, Wbudowany web server max. 128 użytkowników on-line |
| ONVIF: | 2.4 |
| USB: | 2 szt. USB 2.0 1 szt. USB 3.0 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 80 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | DHCP |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / 123456 |
| Porty dostępu przez www: | 80, 554 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 80 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://192.168.1.66:554/unicast/c1/s0/live - Strumień główny rtsp://192.168.1.66:554/unicast/c1/s1/live - Strumień pomocniczy |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 16 / 4 |
| Sterownie głowicami obrotowymi PTZ: | |
| Detekcja ruchu: | 22 x 18 pól detekcji - po wykryciu ruchu nagrywanie tylko kamery z detekcją |
| Inteligentna Analiza Obrazu: | ![]() |
| Obsługa myszą: | ![]() |
| Pilot IR w zestawie: | ![]() |
| Wybrane funkcje: | Fisheye-Dewarping - korekta widoku "rybiego oka" do widoku perspektywicznego |
| Zasilanie: | 12 V DC / 5 A (zasilacz w komplecie) |
| Waga: | 3.26 kg |
| Wymiary: | 440 x 350 x 46 mm |
| Obsługiwane języki: | angielski, niemiecki, polski, rosyjski, słowacki |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Producent / Marka: | BCS POINT |
| Gwarancja: | 3 lata |
Marka
Zapytaj o produkt


