- Rozdzielczość: 1920 x 1080 ; Przetwornik: 1/3 "; Kąt widzenia: 98 °; Zasięg oświetlacza światła białego (LED): 30 m; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny); Metoda kompresji obrazu: H.265+; Audio: Wbudowany mikrofon
Kamera IP Wi-Fi z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1080p
Kamera z serii FULL-COLOR nie posiada trybu czarno-białego, ale pozwala uzyskać wyraźny, kolorowy obraz nawet przy bardzo niekorzystnych warunkach oświetleniowych
Dodatkowo kamera posiada funkcję aktywnego odstraszania intruzów za pomocą reflektora LED światła białego aktywowanego ruchem oraz dźwięku syreny
Specyfikacja techniczna
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Przetwornik: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 98 ° |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 30 m |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 56 dB |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Interfejs sieciowy: | |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| ONVIF: | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Strumień główny rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Strumień pomocniczy |
| Inteligentna analiza obrazu: | detekcja ruchu oparta na wykrywaniu ludzi |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | 12 V DC / 440 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 5.3 W |
| Obudowa: | Compact - Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.25 kg |
| Wymiary: | 131 x 78 x 97 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
Marka
Symbol
DAHUA F2C-LED-0280B
Zapytaj o produkt









