KAMERA IP IPC-HDW1539DA-SW-PV-0280B Wi-Fi 6, Smart Dual Light Active Deterrence - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Rozdzielczość: 2880 x 1620 ; Przetwornik: 1/2.7 "; Kąt widzenia: 108 °; Zasięg oświetlacza IR: 30 m; Zasięg oświetlacza światła białego (LED): 30 m; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 256GB; Metoda kompresji obrazu: H.265
Kamera IP Dahua IPC-HDW1539DA-SW-PV-0280B to model typu turret z Wi-Fi 6 o rozdzielczości 5 Mpx ze Smart Dual Light, który zapewnia czytelny obraz nocą w kolorze lub IR do 30 m. Wykrywanie ludzi i pojazdów, alarm dźwiękowo-świetlny oraz dwukierunkowe audio zwiększają skuteczność ochrony, a zapis na microSD do 256 GB umożliwia pracę bez rejestratora.
Specyfikacja techniczna
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1620 - 5 Mpx |
| Przetwornik: | 1/2.7 " CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm, 1.6 |
| Kąt widzenia: | 108 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 30 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 / H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 5 Mpx |
| Interfejs: | |
| WEB Server: | |
| ONVIF: | |
| Inteligentna analiza obrazu: | Detekcja pojazdu / człowieka |
| Wybrane funkcje: | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Strumień główny rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Strumień pomocniczy |
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | max. 7.1 W |
| Obudowa: | Dome - Metal + Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.32 kg |
| Wymiary: | Ø 109.9 x 102.2 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski hiszpański, niderlandzki, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, ukraiński, węgierski, włoski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
Marka
Symbol
DAHUA IPC-HDW1539DA-SW-PV-0280B
Zapytaj o produkt

















