- Rozdzielczość: 2304 x 1296 ; Przetwornik: 1/2.8 " CMOS; Kąt widzenia: 103 °; Zasięg oświetlacza IR: 30 m; Zasięg oświetlacza światła białego (LED): 30 m; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 256GB; Metoda kompresji obrazu: H.265
Kamera IP Dahua F3D-IL-0280B to 3 Mpx bullet Wi-Fi 6 z technologią Smart Dual Light, która zapewnia czytelny obraz w nocy i skuteczne doświetlenie do 30 m. AI wykrywa ludzi i pojazdy, ograniczając fałszywe alarmy, a wbudowany mikrofon i zapis na microSD do 256 GB ułatwiają kompletny monitoring bez rejestratora.
Specyfikacja techniczna
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Przetwornik: | 1/2.8 " CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 103 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 30 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 / H.264 / H.264B / H.264H |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 3 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | |
| WEB Server: | |
| ONVIF: | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | 12 V DC / 310 mA |
| Pobór mocy: | max. 3.7 W @ 12 V DC |
| Obudowa: | Tubowa - Tworzywo sztuczne + Metal |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.34 kg |
| Wymiary: | 158 x 77 x 77 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
Marka
Symbol
DAHUA F3D-IL-0280B
Zapytaj o produkt
















