- Przetwornik: 2 x 1/2.5 " Progressive Scan CMOS; Wielkość matrycy: 2 x 3 Mpx - 6 Mpx (łącznie); Rozdzielczość: 3632 × 1632 ; Obiektyw: 2 x 2.8 mm; Kąt widzenia: 180 °; Zasięg oświetlacza IR: 30 m; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 512GB
DS-2CD2366G2P-ISU/SL 2.8MM C PL to kamera IP 6 Mpx z podwójnym obiektywem 180°, która jednym ujęciem obejmuje całą scenę; DarkFighter i WDR 120 dB dbają o czytelność w trudnym świetle. Aktywne ostrzeganie (stroboskop + dźwięk), audio dwukierunkowe, detekcja osób/pojazdów, IR do 30 m, IP67, PoE i zapis na microSD do 512 GB zwiększają skuteczność i prostotę instalacji.
Specyfikacja techniczna
| Standard: | IP |
| Przetwornik: | 2 x 1/2.5 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2 x 3 Mpx - 6 Mpx (łącznie) |
| System skanowania: | Progresywny |
| Rozdzielczość: | 3632 × 1632 - 6 Mpx |
| Obiektyw: | 2 x 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 180 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Interfejs RS-485: | |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 6 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Mb/s (RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| ONVIF: | |
| Wybrane funkcje: | |
| Inteligentna analiza obrazu: | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://użytkownik:hasło@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/101/ - z autoryzacją rtsp://użytkownik:hasło@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/102/ - z autoryzacją |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | ≤ 12.5 W @ PoE (802.3af) ≤ 10.5 W @ 12 V DC |
| Obudowa: | Dome, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.94 kg |
| Wymiary: | Ø 140 x 146 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311331021 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Marka
Symbol
Hikvision DS-2CD2366G2P-ISU/SL 2.8MM C PL
Zapytaj o produkt













