- Przetwornik: 1/1.8 " Progressive Scan CMOS; Rozdzielczość: 2688 × 1520 ; Zasięg oświetlacza IR: 80 m; Zasięg oświetlacza światła białego (LED): 80 m; Audio: Obsługa dwukierunkowego audio; Interfejs RS-485; Wybrane funkcje: Wyjście zasilania : 12 V DC
IDS-2CD2T47G2-XS/PP 2.8MM PL(POL) to kamera IP 4 Mpx z DarkFighter 2.0 i Smart Hybrid Light (IR/światło białe) do 80 m, zapewniająca wyraźny obraz 24/7 i nagrania 25 kl/s. Wbudowane algorytmy ochrony obwodowej z klasyfikacją ludzi/pojazdów ograniczają fałszywe alarmy, a WDR 120 dB, mikrofon/głośnik, PoE oraz IP67/IK10 z grzałką ułatwiają montaż w trudnych warunkach.
Specyfikacja techniczna
| Standard: | IP |
| Przetwornik: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość: | 2688 × 1520 - 4 Mpx |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 104 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 80 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 80 m |
| Kompresja: | H.265+ / H.264+ / H.265 / H.264 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s - 4 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Mb/s (RJ-45) |
| ONVIF: | |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 1TB |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Interfejs RS-485: | |
| Interfejs Wiegand: | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Wybrane funkcje: | |
| Inteligentna analiza obrazu: | |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | |
| Obudowa: | Tubowa, Stop aluminium |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 65 °C |
| Waga: | 1.370 kg |
| Wymiary: | 323.4 x 114.5 x 114.5 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311333373 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Marka
Symbol
Hikvision IDS-2CD2T47G2-XS/PP 2.8MM PL(POL)
Zapytaj o produkt












