- Rozdzielczość: 2304 x 1296 ; Przetwornik: 1/2.8 "; Kąt widzenia: 103 °; Zasięg oświetlacza IR: 30 m; Zasięg oświetlacza światła białego (LED): 30 m; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 256GB
Kamera IP T3A-PV-0280B 3 Mpx z technologią Smart Dual Light zapewnia kolorowy obraz po zmroku do 30 m, a detekcja osób i pojazdów ogranicza fałszywe alarmy. Obsługuje Wi-Fi 6 z szybkim parowaniem przez Bluetooth, dwukierunkowe audio, zapis na microSD do 256 GB oraz zasilanie 12V DC; obudowa IP67 predysponuje ją do montażu zewnętrznego. Zdalne zarządzanie i powiadomienia dostępne przez aplikację DMSS ułatwiają nadzór i obsługę
Specyfikacja techniczna
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Przetwornik: | 1/2.8 " CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 103 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 30 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 / H.264 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 3 Mpx |
| Interfejs: | |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Strumień główny rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Strumień pomocniczy |
| Inteligentna analiza obrazu: | |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | 12 V DC / 600 mA (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | ≤ 6.9 W |
| Obudowa: | Dome - Tworzywo sztuczne + Metal |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.32 kg |
| Wymiary: | Ø 110 x 102 mm |
| Obsługiwane języki: | hiszpański, angielski, rosyjski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
Marka
Symbol
DAHUA T3A-PV-0280B
Zapytaj o produkt











