- Rozdzielczość: 2560 x 1440 ; Przetwornik: 1/2.8 "; Kąt widzenia: 104 °; Zasięg oświetlacza IR: 20 m; Metoda kompresji obrazu: H.265+; Audio: Wbudowany mikrofon, Przesył audio po sieci; Zasilanie: PoE (802.3af), 12 V DC;
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 / H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4 MPx Kamera spełnia klasę szczelności IP67
Urządzenie zostało wyposażone w technologię Smart Hybrid Light, dzięki której użytkownik ma do wyboru tryb światła białego i tryb IR (podczerwieni) Gdy Smart Hybrid Light jest aktywny, białe światło włączy się automatycznie dopiero w momencie wykrycia obiektu w monitorowanym obszarze, co skutecznie poprawia jakość obrazu Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji
Specyfikacja techniczna
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 - 4 Mpx |
| Przetwornik: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 104 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 20 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 15 m |
| Gniazdo karty pamięci: | |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Interfejs: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| ONVIF: | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | |
| Obudowa: | Compact - Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 45 °C |
| Waga: | 0.18 kg |
| Wymiary: | 163 x 75 x 75 mm |
| Obsługiwane języki: | polski |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311328723 |
| Gwarancja: | 3 lata |













