- Przetwornik: 1/1.8 "; Wielkość matrycy: 8 Mpx; Rozdzielczość: 3840 x 2160 ; Kąt widzenia: 111 °; Zasięg oświetlacza IR: 50 m; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 1TB; Metoda kompresji obrazu: Smart H.265+ / AI H.265 / H.265
Kamera sieciowa 8 MP z przetwornikiem 1/1.8" CMOS rejestruje obraz do 3840×2160 @25/30 fps; wyposażona w IR do 50 m, WDR 120 dB, 3D NR i AI-ISP dla poprawy jakości obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych. Obsługuje zasilanie 12 VDC/PoE/ePoE, microSD do 1 TB oraz wbudowany mikrofon, a zaawansowane funkcje analityki wideo (detekcja twarzy, ochrona obwodowa, liczenie ludzi, metadane, SMD 3.0) i obudowa IP67 predysponują ją do zastosowań zewnętrznych i systemów nadzoru.
Specyfikacja techniczna
| Standard: | IP |
| Przetwornik: | 1/1.8 " CMOS |
| Wielkość matrycy: | 8 Mpx |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 - 8 Mpx |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 111 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 50 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 1TB |
| Metoda kompresji obrazu: | Smart H.265+ / AI H.265 / H.265 / Smart H.264+ / AI H.264 / H.264 / H.264H / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 8 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| ONVIF: | |
| Inteligentna analiza obrazu: | - Raporty statystyk - zarządzanie kolejką - obsługa 4 niezależnych obszarów detekcji |
| Wybrane funkcje: | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Strumień główny rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Strumień pomocniczy |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | |
| Obudowa: | Dome - Metal + Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.50 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 99 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, niderlandzki, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, ukraiński, węgierski, włoski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 5 lat |
Marka
Symbol
DAHUA IPC-HDW5842TM-ASE-0280B-S3
Zapytaj o produkt











