- Rozdzielczość: 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2048 x 1536, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Przetwornik: 1/1.8 "; Kąt widzenia: 112 °; Zasięg oświetlacza IR: 50 m; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 1TB; Metoda kompresji obrazu: AI H.265 / Smart H.265+
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu Smart H.265+/H.264+ zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4 MPx
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af/ePoE sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)
Specyfikacja techniczna
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Przetwornik: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 112 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 50 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 1TB |
| Metoda kompresji obrazu: | AI H.265 / Smart H.265+ / H.265 / AI H.264 / Smart H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 4 Mpx |
| Interfejs: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| ONVIF: | |
| Inteligentna analiza obrazu: | |
| Wybrane funkcje: | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Strumień główny rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Strumień pomocniczy |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | |
| Obudowa: | Dome - Metal + Plastik |
| Kolor: | Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.5 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 99 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, niderlandzki, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, ukraiński, węgierski, włoski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
Marka
Symbol
DAHUA IPC-HDW5442TM-ASE-0280B-S3-BLACK
Zapytaj o produkt







