Siretta SNYPER-LTE+ (EU) V2
- Wysokowydajny analizator sygnału sieci komórkowych 4G/LTE.
SNYPER-LTE+ (EU) V2 to wysokowydajny, wielojęzyczny analizator sygnału przeznaczony do analizowania europejskich sieci 4G/LTE, 3G/UMTS i 2G/GSM. Do przeprowadzenia analizy sieci, SNYPER-LTE+ (EU) V2 nie wymaga karty SIM.
SNYPER-LTE+ (EU) V2 analizuje szereg istotnych parametrów sieci i może wykonywać cztery rodzaje pomiarów: 4G/LTE, 3G/UMTS, 2G/GSM oraz połączony pomiar 4G/3G/2G. Połączony pomiar 4G/3G/2G zapewnia wiele wyników od każdego operatora sieci w ramach jednego pomiaru.
Intuicyjna strona podsumowująca SNYPER wyświetla progi procentowe pozwalające określić najbardziej odpowiedniego operatora sieci komórkowej, a wydajność „preferowanego” operatora sieci komórkowej można ocenić w porównaniu z innymi sieciami.
SNYPER może być również wykorzystywany do ustalenia optymalnego rozmieszczenia anten oraz przeprowadzania lokalnych badań terenowych.
- Rozszerzone analizy sygnału planowanych i istniejących instalacji w sieciach 4G, 3G i 2G
- Ustalenie najbardziej odpowiedniego operatora przy danym zastosowaniu
- Ocena efektywności „preferowanego” operatora sieci komórkowej
- Określenie optymalnego umiejscowienia anteny
- Wyniki raportowane w formacie CSV i graficznym HTML
- Praca bez karty SIM na wszystkich pasmach i technologiach
- Pełny przegląd sieci i raporty podsumowujące
Specyfikacja
| Obsługiwane pasma | |
| 4G / LTE | B1 (2100 MHz), B3 (1800 MHz), B7 (2600 MHz), B8 (900 MHz), B20 (800 MHz), B28A (700 MHz) |
| 3G / UMTS / HSPA+ | B8 (900 MHz), B1 (2100 MHz), B3 (1800 MHz) |
| 2G / GSM / GPRS | B8 (900 MHz), B3 (1800 MHz) |
| Środowisko pracy | |
| Temperatury pracy | od -10°C do +50°C |
| Temperatury przechowywania | od -20°C do +50°C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | <85% (bez skraplania) |
| Złącza i interfejs | |
| Złącza | 1 x USB 2.0 FS (12 MBits/s) 1 x złącze antenowe SMA (żeńskie) |
| Ekran | 2,4” QVGA 240 x 320 RGB TFT |
| Obsługa | Wielofunkcyjne klawisze dotykowe |
| Powiadomienia | Dioda ładowania |
| Zasilanie i pobór mocy | |
| Zasilanie | 5V @ 500mA przez zasilacz USB |
| Akumulator | Litowo-jonowy, 3,7V, 2000mAh |
| Czas pracy | 48 godzin, przy 20 pomiarach na dzień |
| Gotowość do pracy | 2 sekundy po włączeniu |
| Inne | |
| Certyfikaty | CE, ROHS |








