- Dron przeznaczony do przeprowadzania rozpoznania w budynkach, wyposażony w reflektory i pracujący w sieci MESH
Xtender: rozpoznanie taktyczne w budynkach
Wytrzymała konstrukcja sprawdza się w trudnych warunkach, umożliwia lot bez konieczności korzystania z GNSS oraz pozwala współdziałać trzem dronom w ramach sieci MESH.
Szerokokątna kamera z oświetleniem zapewniają świadomość sytuacyjną w każdych warunkach oświetleniowych.
Xtender w skrócie
3 drony w MESH
Reflektory
Loty bez GNSS
Odporny na uderzenia
Specyfikacja techniczna (wybrane dane)
| Wymiary (cm) | 30x30x10 |
| Masa | 1.2 kg |
| Maks. prędkość | 12 km/h |
| Maks. czas lotu | 10 min |
| Zasięg | 1,6 km |
| Szyfrowanie łączności | 256 AES |
| Częstotliwości | 2.1-2.5 GHz |
| Maks. ładunek | 150 g |
Marka
Symbol
XTEND Xtender
Zapytaj o produkt


