- Dron uderzeniowy z funkcją automatycznego naprowadzania.
Scorpio 1000: precyzyjny dron uderzeniowy
Zaawansowane funkcje automatycznego naprowadzania oparte na sztucznej inteligencji umożliwiają precyzyjne loty bez wykorzystania systemu GNSS, a wymienne ładunki zapewniają elastyczność misji w przypadku autonomicznych platform powietrznych.
Scorpio 1000 w skrócie
System samonaprowadzania
3 drony w MESH
Loty bez GNSS
Ładunek do 1 kg
Specyfikacja techniczna (wybrane dane)
| Wymiary (cm) | 39x30.5x14.7 |
| Masa | 2.3 kg |
| Maks. prędkość | 70 km/h |
| Maks. czas lotu | 20 min |
| Zasięg | 4.8 km |
| Szyfrowanie łączności | 256 AES |
| Częstotliwości | 1.980-2.7 GHz / światłowód |
| Maks. ładunek | 1,0 kg |
Marka
Symbol
XTEND Scorpio 1000
Zapytaj o produkt


