- Wielozadaniowy dron wyposażony w ramię do przenoszenia rachunków.
Wolverine: elastyczność misji w terenie
Wielozadaniowy bezzałogowy statek powietrzny do lotów w otwartym terenie. Wyposażony w mechaniczne ramię umożliwiające przenoszenie ładunków, ten lekki i wytrzymały dron sprawdzi się w różnych scenariuszach.
Wolverine w skrócie
Wysoka prędkość
Wyjątkowo lekka konstrukcja
Ładunek do 2 kg
Specyfikacja techniczna (wybrane dane)
| Wymiary (cm) | 54.1x50x8.1 |
| Masa | 1.58 kg |
| Maks. prędkość | 100 km/h |
| Maks. czas lotu | 10 min |
| Zasięg | 15 km |
| Szyfrowanie łączności | 128 AES |
| Częstotliwości | 900 MHz, 5.8 GHz |
| Maks. ładunek | 2,0 kg |
Marka
Symbol
XTEND Wolverine
Zapytaj o produkt


