- Martlet MI-1 umożliwia loty do 40 minut na odległość ponad 5 km oraz wyjątkowo niską sygnaturę akustyczną.
Martlet MI-1 charakteryzuje się zdolnością do realizacji misji rozpoznawczych w środowiskach pozbawionych sygnału GPS i z zakłócaną łącznością radiową.
Zaprojektowany we współpracy z klientami z sektora obronnego i bezpieczeństwa publicznego oraz z myślą o nich, Martlet NXT łączy w sobie łatwość Martlet MI-1 zapewnia 40 minut lotu, zasięg ponad 5 kilometrów, niezrównaną wydajność kamery światła widzialnego i termowizyjnej oraz sygnaturę akustyczną, dzięki której jest niewykrywalny z odległości poziomej 120 metrów, przy pułapie 120 metrów nad ziemią.
Specyfikacja techiczna
| Maksymalna masa startowa | 1.6 kg |
| Czas lotu | 40 min |
| Prędkość maksymalna | 18 m/s |
| Maksymalna siła wiatru | 12 m/s |
| Odległość ciszy akustycznej | 120 m |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 40 x 40 x 15 cm |
| Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.) | 28 x 20 x 15 cm |
| Gotowość do lotu | < 1 min |
| Zasięg radiowy w linii wzroku | 5 km |
| Klasa szczelności | IP 54 |
| Temperatura pracy | Od -20 do +50 °C |
Marka
Symbol
Height Technologies Martlet MI-1
Zapytaj o produkt


